pl en

Stojaki firmowe i regały sklepowe - projektowanie, produkcja

Nasza produkcja z drutu i blach, tworzona jest na podstawie wizualizacji przygotowanych przez naszych specjalistów. Na podstawie wywiadu ustalamy z klientem potrzeby i projektujemy stand promocyjny. Produkujemy prototyp pos (np. z drutu siatkowy, lub z blachy perforowany, obrotowy, wolnostojący) i na jego podstawie przebiega masowa produkcja stojaków.

 

Perforowanie, cięcie, gięcie i walcowanie blach, cięcie, gięcie i perforacja profili stalowych

Oferujemy także usługowo plastyczną obróbkę blach, perforację blach , gięcie, a także przygotowanie profili stalowych włącznie z ich gięciem.

 

Malowanie proszkowe wyposażenia sklepów i konstrukcji metalowych

Mamy możliwość usługowego malowania proszkowego wyposażenia wnętrz z metalu w pełnej skali RAL, według wyboru klienta. Na życzenie możemy też malować standy sklepowe w skali PANTONE, specjalnie dorabianymi farbami.

 

Regały firmowe metalowe - magazynowanie

Jeżeli klient nie dysponuje swoim magazynem, oferujemy składowanie wyprodukowanych standów reklamowych i regałów sklepowych na zamówienie w magazynie. Klient odbiera potrzebną partie standów w dogodnym dla siebie czasie.

 

Regały firmowe na zamówienie - dystrybucja

Nasze standy ekspozycyjne ze stali dostarczamy do Państwa własnym transportem lub polecamy solidnych, wypróbowanych spedytorów zewnętrznych.
Dbamy o to, aby nasze ekspozytory reklamowe były dobrze zabezpieczone w transporcie. Standy promocyjne są pakowane w zależności od potrzeb klienta w folię lub kartony.
Następnie zapakowane posy firmowe ustawiamy na standardowych paletach jednorazowych lub Euro. Możliwe jest też, aby standy na zamówienie były wysyłane na paletach o niestandardowych wymiarach.
Realizujemy także wysyłkę mebli sklepowych pojedynczo, bezpośrednio do sklepu, usługami kurierskimi. Pozwala to zaoszczędzić klientowi na kosztach magazynowania i transportu. Skraca także czas dostawy regału reklamowego do docelowego sklepu.