Metalowe stojaki reklamowe pracują dla twojej marki!
Metalowe stojaki reklamowe pracują dla twojej marki!

Stojaki promocyjne i standy reklamowe – projektowanie, produkcja, stojaki reklamowe POS

Nasza produkcja z drutu i blach, tworzona jest na podstawie wizualizacji przygotowanych przez naszych specjalistów. Na podstawie wywiadu ustalamy z klientem potrzeby i projektujemy stand promocyjny. Produkujemy prototyp pos (np. stojaki z drutu, popularne druciaki, lub z blachy malowanej proszkowo, także blachy perforowanej, standy obrotowe i wolnostojące) i na jego podstawie przebiega masowa produkcja stojaków.

Perforowanie , cięcie , gięcie i walcowanie blach , cięcie, gięcie i perforacja profili stalowych, tego wymagają stojaki reklamowe

Oferujemy także usługowo plastyczną obróbkę blach, perforację blach stalowych , gięcie blach, a także przygotowanie profili stalowych włącznie z ich gięciem.

Malowanie proszkowe wyposażenia sklepów i konstrukcji metalowych POS według palety RAL

Mamy możliwość usługowego malowania proszkowego wyposażenia wnętrz z metalu w pełnej skali RAL, według wyboru klienta. Dostępne są farby proszkowe matowe, połyskliwe i półmatowe. Farby proszkowe mogą mieć różną strukturę. Na życzenie możemy też malować standy sklepowe w skali PANTONE, specjalnie dorabianymi farbami.

stojaki reklamowe

Standy firmowe metalowe na zlecenie – produkcja , a następnie magazynowanie

Jeżeli klient nie dysponuje swoim magazynem, oferujemy składowanie wyprodukowanych standów reklamowych i regałów sklepowych na zamówienie w magazynie. Klient odbiera potrzebną partie standów w dogodnym dla siebie czasie. Jesteśmy też w stanie zapewnić produkcję jednej, dużej transzy stojaków w kilku transzach, co pozwala zaoszczędzić powierzchnie magazynowe i lepiej skoordynować dostawy ekspozytorów do sieci handlowych. Jako producent preferujemy zamówienia ramowe, w których klient określa swoje zapotrzebowanie na displaye reklamowe w perspektywie rocznej. Wtedy możemy zakupić odpowiednią ilość drutu, stali na stojaki reklamowe, wykonać komponenty i przystąpić do montażu, dopiero kiedy otrzymamy wezwanie od klienta na konkretną transze.

Reklamowe displaye ekspozycyjne na zamówienie – dystrybucja POS

Nasze standy ekspozycyjne ze stali dostarczamy do Państwa własnym transportem lub polecamy solidnych, wypróbowanych spedytorów zewnętrznych.
Dbamy o to, aby nasze stojaki reklamowe były dobrze zabezpieczone w transporcie. Standy promocyjne są pakowane w zależności od potrzeb klienta w folię lub kartony.
Następnie zapakowane posy firmowe ustawiamy na standardowych paletach jednorazowych lub Euro. Możliwe jest też, aby standy na zamówienie były wysyłane na paletach o niestandardowych wymiarach.
Realizujemy także wysyłkę mebli sklepowych pojedynczo, bezpośrednio do sklepu, usługami kurierskimi. Pozwala to zaoszczędzić klientowi na kosztach magazynowania i transportu. Skraca także czas dostawy regału reklamowego do docelowego sklepu.