FLUIDRUT - producent , projektowanie , standy reklamowe POS na miarę !

Fluidrut, bezpośredni producent, specjalizuje się od 1982 roku w produkcji wszelkiego rodzaju mebli reklamowych i regałów  handlowych POS, przede wszystkim z metalu (drutu, blachy, profili stalowych)  i tworzywa na zlecenie . Są to meble podłogowe , naladowe , perforowane , obtotowe itp. Służą  do ekspozycji towarów w hurtowniach i miejscach sprzedaży detalicznej. Projektujemy i wytwarzamy artykuły POS , które pracują dla marki, produktu i sprzedawcy. Displaye reklamowe służą do ekspozycji Państwa towarów, jak również, do organizacji promocji i wyprzedaży. Współpraca z nami jest gwarancją najlepszych cen, z pierwszej ręki, produkcji bezpośrednio u producenta.

 

Nasze metalowe displaye reklamowe POS na zlecenie:

Jeżeli są Państwo zainteresowani możliwością lepszej ekspozycji swoich towarów poprzez stojaki firmowe , regały ekspozycyjne , itp., zachęcamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszych usług, projektowania, prototypowania i prodykcji seryjnej Państwa ekspozytorów sklepowych . Jako wiodący producent standów POS, produkujemy dla branż FMCG, branży budowlanej, branż technicznych itp.

 

Stojaki ekspozycyjne POS na zlecenie, promocyjne , metalowe ( druciane, blaszane, z profili stalowych)

Produkujemy regały reklamowe na zamówienie. Nie posiadamy żadnych stanów magazynowych mebli sklepowych. Każdy klient ma inne potrzeby i inny produkt, który wymaga indywidualnego podejścia do jego ekspozycji i specyficznego standu sklepowego. Duża elastyczność i bogate doświadczenie pozwala nam dopasować stojak handlowy do oczekiwań klienta i jego produktu. Projektujemy stojaki , tworzymy prototypy mebli i produkujemy standy sklepowe na miarę!

 

Wycena na standy reklamowe i displaye promocyjne POS na zamówienie

Na podstawie takich informacji jak: oczekiwania klienta co do ekspozytora ( obrotowe , jednostronne , dwustronne ), zapotrzebowanie ilościowe, kolorystyka, gabaryty i ilość powierzchni reklamowych stojaka, staramy się sprawnie przygotowywać wyceny. Jesteśmy producentem , nie pośrednikiem. Prosimy składać zapytania o wyceny metalowych posów sklepowych pod adresem e-mail. Jako producent, zapewniamy najlepsze ceny :-)

 

 

Facebook tel. 502 28 49 99 Facebook contact@fluidrut.com